top of page

Art Project Dance Education

Kotwica 1
young-graceful-ballerina-white-studio-background.jpg

Dlaczego Art Project Dance Education?

Nie prowadzimy zajęć tanecznych, wytyczamy ścieżki ich rozwoju;

Wspieramy naszych klientów kompleksowo, bo człowiek to istota wielowymiarowa, ciało fizyczne to tylko jedna ze składowych;

Idziemy z duchem czasu, wykorzystując co raz to nowsze narzędzia w swojej pracy; 

Kształcimy także online w formie live oraz home study;

Jesteśmy liderami na rynku w dziedzinie nauczania tańca klasycznego oraz jazzowego;

W swojej działalności tworzymy przestrzenie dla wszystkich: dla osób stawiających pierwsze kroki, dla tancerzy przygotowujących się do tańca zawodowo, a także dla nauczycieli i pedagogów tańca;

Ewoluujemy wraz z obecnymi zmianami na Ziemi, wspieramy planetę w jej transformacji;

Inspirujemy!

Nowe Spojrzenie na Taniec i Edukację Taneczną

Dzień dobry,

weź głęboki oddech i rozgość się! Jesteś w miejscu , w którym taniec daje moc i inspirację do piękniejszego i pełniejszego życia, a ciało jest Twoim najlepszym przyjacielem. 

 

Art Project Dance Education to przestrzeń stworzona z myślą o rozwoju tancerzy i ich pedagogów. Rozwoju kompleksowego. Wyznajemy zasadę, że tancerz, to przede wszystkim człowiek, a taniec, to składowa jego życia, bardzo płytkim więc jest, wyrywać tę część  z kontekstu całości. Dlatego podchodzimy do pracy holistycznie, rozwijając ciało, mentalność, emocje i ducha. 

 

Specjalizujemy się w tańcu klasycznym, jazzowym oraz technikach wspomagających pracę tancerza. Tutaj taniec jest dla wszystkich. Tutaj spełnisz swoje marzenie o tańcu, bez względu na wiek, czy warunki w ciele. Tutaj zaczerpniesz nie tylko fachowej wiedzy, ale także inspiracji. Tutaj odkryjesz Siebie i swój taniec na nowo!

 

Jedną z największych wartości Art Project Dance Education, jest rozwój, dlatego nie boimy się wyzwań i przecieramy nowe szlaki oraz wytyczamy trendy w tanecznym środowisku. Jako jedni z pierwszych na rynku, propagowaliśmy taniec klasyczny dla osób dorosłych, jako pierwsi i nieliczni, nie sprzeciwiamy się postępom techniki, a robimy wszystko, by wykorzystać je do rozwoju, dostrzegając w nich nowe możliwości. To właśnie dzięki temu podejściu, powstało nasze Studio Online, które wspiera już setki tancerzy, w ich codziennej pracy nad sobą. 

Rozgość się i dołącz do naszej tanecznej społeczności!

O Agacie
_RRR2224 FullHD_edited_edited.jpg

Agata Listwan

Twórca Art Project Dance Education, Tancerka, Dyplomowany Pedagog Tańca

Dzień dobry,

nazywam się Agata i pragnę zaprosić Cię dzisiaj w podróż. W podróż, w którą sama wyruszyłam dawno temu i w której jestem każdego dnia. W podróż do Siebie, poprzez swoje ciało. W podróż do lepszego jutra poprzez dobre dzisiaj, w podróż do poszerzania własnych granic w życiu, poprzez zwiększanie swoich możliwości ruchowych. W podróż w głąb siebie i swojego ciała. W podróż, po której przewodnikiem jest Taniec. 

Będę Twoją Towarzyszką, bo jestem na tej ścieżce, odkąd pamiętam, jako tancerka, ale i pedagog tańca. Specjalizuję się w tańcu klasycznym i jazzowym, a także technikach wspomagających rozwój tancerza. Jestem absolwentką kierunku Taniec ze specjalizacją Pedagogiki Baletowej na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie a także absolwentką Studium Musicalowego Capitol przy Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu. Przez ponad 11 lat pracy zawodowej, odbyłam szereg szkoleń z dziedziny tańca i pracy z ciałem, żadne jednakże nie dało mi tyle, co praca na sali z żywym człowiekiem. To właśnie doświadczenie pozwoliło mi na wypracowanie swoich własnych metod, które z powodzeniem przenoszę dziś także do świata online. 

Jedną z moich nadrzędnych wartości jest nieustający rozwój, nie mogłabym wymagać od swoich klientów postępów, gdybym sama stała w miejscu. Dlatego w tej przestrzeni idziemy z duchem czasu, ewoluujemy, zmieniamy się, otwieramy się na nowe. 

Moją misją jest pojawiać się tam, gdzie inni mówią "nie da się" i nie po to, by udowodnić, lecz po to, by dokonać zmiany. Jeśli masz ochotę rozwijać się przy współpracy ze mną, zapraszam całym sercem! Będę wspierać i kibicować Ci w postępach!

Do zobaczenia, Agata.

art project dance education (3).png
bottom of page