top of page
baletdlaosób dorosłychagatalistwanartprojectdanceeducation.jpg

Balet dla Kobiet

Taniec początkiem wewnętrznej transformacji!

DLACZEGO ART PROJECTDANCE EDUCATION?

Nasza przestrzeń to nie wyłącznie miejsce dla nauki tańca i pracy z ciałem, to oaza rozwoju dla tancerzy i ich pedagogów, gdzie hołdujemy zasadzie holistycznego podejścia do sztuki tańca.

Uważamy, że prawdziwy taniec nie ogranicza się tylko do techniki czy ruchu ciała. Dla nas taniec to integralna część życia, która obejmuje wszystkie jego aspekty - od ciała, poprzez umysł, emocje i ducha. Dlatego nasza praca to nie tylko doskonalenie umiejętności tanecznych, ale również rozwijanie się na każdym możliwym poziomie - fizycznym, mentalnym i duchowym.

Nasza oferta koncentruje się na takich dziedzinach, jak taniec klasyczny ( balet online ), techniki wspomagające tancerza oraz taniec jazzowy. Dbamy o to, by taniec był dostępny dla każdego, niezależnie od wieku czy warunków fizycznych.

Z Nami, spełnisz swoje marzenie o tańcu i odkryjesz w nim nie tylko nowe jakości, ale także inspirację oraz własną tożsamość artystyczną.

POZNAJ AGATĘ

Inicjatorkę i Twórczynię APDE

Agata Listwan, założycielka APDE, tancerka, pedagożka tańca, metodyczka, wizjonerka!

Z tańcem związana od najmłodszych lat. 

Ponad 12 lat doświadczenia w nauczaniu tańca w różnych grupach wiekowych.

Propaguje nauczanie tańca klasycznego wśród osób dorosłych.

Absolwentka kierunku Taniec ze specjalizacją Pedagogiki Baletowej na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie.

Autorka wszystkich kursów i szkoleń w APDE.

_RRR0231_m.jpg

Odkryj nową jakość treningu tanecznego z naszą platformą subskrypcyjną dla tancerzy i miłośników tańca!

Jeśli jesteś pasjonatką/em tańca klasycznego lub innych technik tanecznych, szukasz wszechstronnych treningów, które pomogą Ci ulepszyć technikę i znacząco wpłynąć na Twój taneczny rozwój, to trafiłeś w dobre miejsce! 

 

Nasza platforma subskrypcyjna to nie tylko kolejne szkolenia online, to unikalne doświadczenie, które wychodzi naprzeciw potrzebom nawet najbardziej wymagających tancerzy! 

W czym tkwi fenomen Studia Online APDE?

Różnorodność treningów

Niezależnie od tego, czy jesteś tancerzem klasycznym, jazzowym, współczesnym czy preferujesz inne style, znajdziesz u nas coś dla siebie. Nasza platforma oferuje dostęp do różnorodnych treningów wielowymiarowych, które pomogą Ci rozwijać umiejętności niezbędne w różnych dziedzinach tańca.

Elastyczność i wygoda

Zapomnij o stałych grafikach i ograniczeniach miejscowych. Dzięki naszej platformie możesz ćwiczyć kiedy chcesz i gdzie chcesz, dostosowując treningi do swojego tempa życia. Treningi są dostępne online, w formie profesjonalnie nagranych materiałów, a także dodatkowych spotkań na żywo i webinarów.

Holistyczne podejście do tancerza

Nasza platforma skupia się nie tylko na technice tanecznej, ale również na całkowitym rozwoju fizycznym oraz psychicznym tancerza. Oprócz profesjonalnych treningów tanecznych, wspieramy rozwój Twojej świadomości poprzez specjalny moduł poświęcony psychologii tańca i treningom mentalnym, a także sesjom relaksacyjnym, oddechowym, medytacjom.

Elastyczność subskrypcji

Dostępne są różne pakiety subskrypcji, które pozwalają dopasować naszą platformę do Twoich potrzeb. Bez względu na to, czy preferujesz krótsze czy dłuższe okresy subskrypcji, znajdziesz u nas atrakcyjne warunki, a przy dłuższych pakietach oferujemy korzystne rabaty.

Społeczność 

Aktualnie pracujemy nad budowaniem sieci społecznościowej! Za pośrednictwem naszej platformy, już wkrótce, będziesz mógł/a nawiązywać kontakty z innymi uczestnikami, wymieniać się doświadczeniami, zadawać pytania,  uzyskiwać dodatkowe wsparcie.

Profesjonalne podejście

Wszystkie treningi na naszej platformie, opracowywane są przez Agatę, która ma na swoim koncie ponad 12 lat doświadczenia w nauczaniu tańca i zapewnia najwyższą jakość merytoryczną oraz wyjątkowy sposób przekazu.

90 (9).png
bottom of page