top of page

Pakiety lekcji na Zoom 

hands-two-classic-ballet-dancers-barre.jpg

Systematyczne, cotygodniowe, lekcje online, na platformie Zoom, prowadzę od 2020r. Spotkania te były wspaniałym pomostem pomiędzy przejściem Art Project Dance Education ze stacjonarnej szkoły baletowej w powstającą małymi krokami, przestrzeń i społeczność online. 

Już od wielu miesięcy, budujemy nowe i co raz bardziej jakościowe Studio Online i już niebawem, przejdziemy tam w pełni, a lekcje online na Zoom, będą po mału zamykane.

Z tej okazji, dałam możliwość wykupienia, dosłownie za grosze!, dostępu do ogromnej biblioteki nagrań lekcji, które prowadzę od trzech lat. Nagrania pochodzą z platformy Zoom, były prowadzone na żywo lub nagrywane w różnych warunkach. Nie jest to jakość hollywoodzkich produkcji, ale, jak zawsze u mnie, jest to najwyższa jakość merytoryczna! Jeśli chcesz zdobyć solidne materiały do codziennych treningów, przy bardzo niskiej inwestycji finansowej, masz niepowtarzalną okazję, naprawdę niepowtarzalną!

Dostępy do wszystkich pakietów, przyznawane będą na okres 3 lat, tak, abyś nie budował/a Sobie presji. Wszystkie płatności, możesz też rozłożyć na raty. W tym celu, wyślij do nas wiadomość prywatną. Pakiety zawierają lekcje o różnym stopniu zaawansowania (podstawowy, śr. zaawansowany, zaawansowany). Dominuje poziom śr.zaawans. Dla porównania, każda pojedyncza lekcja na żywo, kosztowała u mnie 45-50 zł. Czas trwania każdej lekcji, ok. 90 min, stretchingi 75 min. Dostępne pakiety:

bottom of page