top of page
Balet od kulis, czyli od czego rozpocząć (3).png

WARSZTATY BALETOWE Z ALIOSHA PERALTA

Dwudniowe warsztaty tańca klasycznego, 
Wrocław 11 - 12.03.2023r.

Pierwszy raz, od czasu pandemii, ponownie w Art Project Dance Education! To już trzecie warsztaty z Alioshą! Dwudniowe spotkanie warsztatowe, to bogaty program, zawierający pracę nad warunkami w ciele, lekcję klasyczną, a także elementy choreograficzne. Jak zawsze z Alioshą, czeka na  Ciebie pełen profesjonalizm, porządny wycisk i mnóstwo inspiracji!

ALIOSHA PERALTA

ALIOSHA
PERALTA

Niezwykle utalentowany tancerz młodego pokolenia o polskich korzeniach. Urodzony w Limie, w Peru. Absolwent Szkoły Baletowej „Lucy Telge” w Peru. Aktualnie solista Baletu Miejskiego w Limie.

 

W swojej dotychczasowej, artystycznej karierze, zatańczył już w ponad 11 tytułach z klasycznego repertuaru, m.in: „Don Kichot”, „Jezioro Łabędzie”, „Korsarz”, „Romeo i Julia”, „Giselle”, „Sen nocy letniej”, „Dziadek do Orzechów”, "Śpiąca Królewna".

 

W 2015 i 2016, brał udział w spektaklach baletowych („La fille mal gardée”, „Coppelia”, „Anna Karenina”) oraz operowych („Skrzypek na Dachu”, „Carmen” i inne) z zespołem Baletu Opery Wrocławskiej. Aliosha, posiada polskie korzenie, mówi i rozumie po polsku. Warsztat również zostanie poprowadzony w j.polskim.

Balet od kulis, czyli od czego rozpocząć (5).png

DLA KOGO PRZEZNACZONE SĄ WARSZTATY?

Dla trenujących regularnie taniec klasyczny w formie stacjonarnej lub online, chcących zdobyć nowe doświadczenie, wiedzę, skonfrontować swoje umiejętności z nowym pedagogiem;

Dla tancerzy innych technik tanecznych (jazz, taniec współczesny, towarzyski, belly dance, social dances, itp.) , którzy chcieliby wzmocnić swoja technikę i świadomość ciała, z pomocą tańca klasycznego; 

Balet od kulis, czyli od czego rozpocząć (4).png

Dla osób po dłuższej przerwie w tańcu klasycznym, które chcą powrócić do praktyki i potrzebują solidnego bodźca; 

Dla tancerzy klasycznych na poziomie śr.zaawansowanym, mających powyżej 10  roku życia;

KILKA SŁÓW OD ORGANIZATORA:

Z ogromną radością, zapraszam Alioshę już po raz trzeci! Niezmiernie cieszę się, że społeczność Art Project Dance Education, ma możliwość spotkania z tancerzem z doświadczeniem międzynarodowym. Starannie dobieram osoby, z którymi współpracuję i które zapraszam w nasze przestrzenie. Aliosha to nie tylko wspaniały tancerz, ale również mój przyjaciel i bardzo dobry człowiek. W pracy z kursantami, ujmuje mnie jego cierpliwość, oddanie, zaangażowanie i wielka pasja, którą jest dla niego sztuka baletu. To się po prostu czuje! Każdy warsztat, był przez kursantki długo wspominany i stawał się ogromną dawką inspiracji do dalszych tanecznych działań.  Jak było poprzednim razem, spójrz poniżej, a tym czasem, serdecznie rekomenduję Ci tegoroczne spotkanie!

Do zobaczenia na sali,

Agata Listwan.

296292037_462571099209044_3306501282539942811_n.jpeg

A jak było poprzednim razem?

IMG_20200124_160305_edited.jpg