top of page

Szkolenie online idealne dla: osób dorosłych, które marzą o rozpoczęciu nauki tańca, osób, które tańczyły w dzieciństwie i chciałyby powrócić do pasji, tancerzy innych technik tanecznych, którzy myślą o rozpoczęciu treningu tańca klasycznego dla podnoszenia swoich umiejętności i kwalifikacji. 

Spotkanie webinarowe

Termin: 08.02.2024r.

Godzina: 18:00

Balet dla osób dorosłych.
Odkryj magię tańca!💫

Przekonaj się, co jest dla Ciebie możliwe i jakie korzyści kryją się w tańcu klasycznym!

Główne Korzyści z uczestnictwa w spotkaniu:

Rozszerzysz swoje spojrzenie na naukę tańca klasycznego dla dorosłych.

Odkryjesz, w jaki sposób nauka tańca, może wpłynąć na twoje ciało, postawę, sylwetkę i samopoczucie? 

Dowiesz się, jak wyglądają lekcje baletu dla osób dorosłych i struktura treningu tancerza? Czego możesz się spodziewać?

Odkryjesz, gdzie tkwi sekret, aby odnieść sukces w nauce tańca w dorosłym wieku? Na czym się skoncentrować i jak wyznaczyć swoje cele?

Szkolenie poprowadzi:
AGATA LISTWAN

Założycielka i pedagożka w Art Project Dance Education, przestrzeni kształcenia tancerzy oraz ich pedagogów!

Prekursorka nauczania tańca klasycznego dla osób dorosłych. Absolwentka Wydziału Tańca Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, ze specjalizacją Pedagogika Baletowa. 

Posiada ponad 12 lat doświadczenia w nauczaniu tańca w różnych grupach wiekowych, od dzieci po osoby dorosłe. Do tej pory odbyła ponad 8000 godzin zajęć, warsztatów i konsultacji. Na swoim koncie ma już ponad 600 zadowolonych absolwentów kursów i programów, którzy wznieśli swój taniec na nowe wyżyny. 

Agata ma za sobą ogromną drogę rozwoju jako pedagożka tańca i przedsiębiorczyni. Zaczynając od prowadzenia zajęć dla lokalnych szkół tańca, poprzez wieloletnie prowadzenie swojej własnej Szkoły Baletowej we Wrocławiu, do wejścia w przestrzeń online, tworząc swoje autorskie kursy i platformę szkoleniową dla kompleksowego rozwoju tancerzy. 

Każdego dnia wychodzi do świata ze swoim przekazem i nowymi jakościami nauczania tańca, realizując swoją misję i szerząc swój przekaz na szeroką skalę. 

_RRR0231_m.jpg

Przekonaj się, co jest dla Ciebie możliwe i jakie korzyści kryją się w tańcu klasycznym!

Projekt bez tytułu (11).png

Balet dla osób dorosłych.
Odkryj magię tańca!💫

bottom of page