top of page

O AGACIE

taniec jazzowy online, balet online, platforma do nauki tańca

Taniec dał mi bardzo wiele, teraz przyszedł czas, abym to ja dała swój wkład tańcowi !

Taniec był integralną częścią mnie, odkąd pamiętam. Przenikał moje życie i definiował moją tożsamość. To, co najbardziej, rzuca się w oczy, patrząc wstecz, to fakt, że taniec kształtował nie tylko moje ciało, ale mnie całą, był narzędziem mojej wewnętrznej transformacji, a pragnienie doświadczania go jeszcze więcej i jeszcze pełniej, przywiodło mnie aż tutaj.

Dziś zdobyta wiedza i bogate doświadczenie, pozwalają mi dzielić się swoją pasją i pomagać innym, w ich tanecznej podróży. Wspieram tych, dla których taniec to marzenie i sposób na poprawę jakości życia, ale także tych, dla których taniec to sposób na życie i zawód. 

Agata Listwan - tancerka, pedagog tańca klasycznego, założycielka Art Project Dance Education

Absolwentka Wydziału Tańca Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, ze specjalizacją Pedagogiki Baletowej;

+ 12 lat doświadczenia w nauczaniu tańca w różnych grupach wiekowych, od dzieci do dorosłych; 

+ 500 zadowolonych absolwentów kursów i programów, którzy spełnili swoje marzenie o balecie i przetransformowali swoje ciało i dzień codzienny;

+ 8000 godzin odbytych zajęć i konsultacji;

+ 6 lat prowadzenia swojej własnej stacjonarnej Szkoły Baletowej i

+ 9 lat nauczania stacjonarnego przed wejściem w przestrzeń online;

Mam za sobą ponad 12 lat doświadczenia w nauczaniu tańca wśród różnych grup wiekowych, w tym także osób dorosłych. Ten czas pozwolił mi wypracować swoje własne podejście do nauczania tańca, autorski sposób prowadzenia zajęć i warsztatów oraz przede wszystkim zrozumieć, co tak naprawdę ma znaczenie i jak osiągnąć zamierzony rezultat. 

Art Project Dance Education stało się kontynuacją mojej osobistej pracy pedagogicznej i przedłużeniem moich własnych wartości. Każdy program, warsztat, projekt, zaczyna się od mojej wizji i własnego pomysłu. 

Pragnę dotykać serc naszych studentów, inspirując ich do odkrywania wrażliwości i głębi w tańcu, jednocześnie oferując konkretne wsparcie i uziemienie w procesie ich rozwoju.

Jestem absolwentką kierunku Taniec ze specjalizacją Pedagogiki Baletowej na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie oraz absolwentką Studium Musicalowego Capitol przy Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu. Przez ponad 12 lat pracy zawodowej, odbyłam szereg szkoleń z dziedziny tańca i pracy z ciałem, żadne jednakże nie dało mi tyle, co praca na sali z żywym człowiekiem. Właśnie to doświadczenie pozwoliło mi na wypracowanie swoich własnych metod, które z powodzeniem przenoszę dziś także do świata online.

bottom of page