top of page

Pobierz bezpłatne video ze stretchingu i odkryj nowe możliwości Swojego ciała już dzisiaj!

Czy wiesz, ile korzyści, przynosi regularny stretching dla Twojego ciała i umysłu? Jeśli jeszcze nie miałaś/eś okazji się o tym przekonać,  pobierz bezpłatny, specjalnie zaprojektowany, trening rozciągający na całe ciało, który pomoże Ci zwiększyć elastyczność, złagodzić napięcie mięśniowe i odprężyć się po ciężkim dniu. A to wszystko, w zaciszu swojego domu!

Dlaczego warto pobrać nasz

trening?

1. Poprawa elastyczności i zakresów ruchu:


Regularny stretching pomaga zwiększyć elastyczność mięśni i poprawić ruchomość stawów, co pozwala na swobodniejsze wykonywanie codziennych czynności i aktywności fizycznych.
 

2. Zmniejszenie napięcia mięśniowego:

 

Stretching pomaga złagodzić napięcie mięśni, które może wynikać z długotrwałego siedzenia, stresu czy intensywnego wysiłku fizycznego.
 

3. Lepsza postawa ciała:

 

Poprawiona elastyczność mięśni wpływa korzystnie na postawę ciała, co może przeciwdziałać problemom związanym z kręgosłupem i bólem pleców.

4. Zapobieganie kontuzjom:

 

Regularne rozciąganie pomaga zwiększyć elastyczność ścięgien i więzadeł, co może zmniejszyć ryzyko wystąpienia kontuzji podczas aktywności fizycznej.

5. Relaksacja i redukcja stresu:

 

Stretching może działać relaksująco na umysł, a także zmniejszać napięcia w mięśniach, pomagając w redukcji stresu i poprawie samopoczucia.

 

6. Trening dostosowany do Twoich potrzeb:

 

Nasz trening stretchingowy, został stworzony przez wykwalifikowanego instruktora, który zapewnia kompleksowe i bezpieczne ćwiczenia dla różnych grup mięśniowych.

O AUTORCE TRENINGU

Agata Listwan - tancerka, trenerka, pedagog tańca i założycielka Art Project Dance Education, przestrzeni dla kompleksowego rozwoju tancerzy i ich pedagogów, ale także dla każdej osoby, dla której bliskie są takie wartości, jak ruch, aktywność fizyczna, kontakt z ciałem, zdrowie i dobre samopoczucie.

Specjalizuje się w tańcu klasycznym, jazzowym oraz tzw. technikach uzupełniających, m.in. stretching, pilates, trening funkcjonalny, a także trening mentalny.

Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, na wydziale tańca i specjalizacji Pedagogiki Baletowej.

12 lat doświadczenia w nauczaniu tańca i prowadzeniu zajęć, które zaowocowało indywidualnym podejściem i własnymi metodami pracy. 

bottom of page