top of page

Pobierz Przewodnik Baletowy - Odkryj Magię Tańca Klasycznego!

Czy kiedykolwiek marzyłaś o balecie, ale wątpliwości i brak wiary, że to możliwe, stawały Ci na przeszkodzie?

Teraz masz szansę na spełnienie tego marzenia! Poniżej, w Twoje ręce, oddaję bezpłatny "Przewodnik Baletowy", w którym odpowiadam na Twoje pytania i czasem mocno skrywane wątpliwości. Odkryj, wraz ze mną,  fascynujący świat baletu, który przeniesie Cię w krainę piękna, elegancji i harmonii. Kto wie, może to wstęp do nowej pasji, która odmieni Twoje życie?

Balet od kulis, czyli od czego rozpocząć (4).png

Dlaczego warto pobrać nasz

E-book?

🩰 Dopasowany do Twoich potrzeb: każdy kiedyś zaczyna, a balet, to dziedzina wokół której narosło wiele mitów, nic więc dziwnego, że wzbudza wiele wątpliwości. W tym przewodniku znajdziesz odpowiedź na wszystkie nurtujące Cię pytania. 

🩰 Poznaj taniec z bliska: Przewodnik to nie tylko teoria, ale także opis podstawowych pozycji i elementów tańca, a także spis najbardziej znanych baletów. To uczta także dla duszy i ciała, a nie tylko głowy.  

🩰 Ekspercka Wiedza: E-book "Twój Osobisty Przewodnik Baletowy" został stworzony przez doświadczoną pedagog tańca, Agatę Listwan, która przez wiele lat, była prekursorem nauczania tańca klasycznego wśród osób dorosłych i do dziś tworzy swoje autorskie metody pracy, doskonale rozumiejąc potrzeby i problemy osób dorosłych; 

TWÓJ OSOBISTY PRZEWODNIK BALETOWY

Przewodnik Baletowy, kierowany do każdej kobiety, która nie miała wcześniej kontaktu z tańcem klasycznym (uwaga! Przewodnik dla mężczyzn w przygotowaniu ).

W przewodniku, zawarte zostały, najważniejsze informacje, o które z pewnością, nie miałaś do tej pory kogo zapytać, między innymi, znajdziesz odpowiedzi na takie pytania, jak:

 • Dlaczego jeszcze tego nie robisz i co nie pozwala Ci spełnić swojego marzenia?

 • Jak wygląda trening tancerza i jakie są jego główne funkcje?

 • Jak trening tańca klasycznego wpływa na Twoje ciało?

 • Czy taniec w pointach jest możliwy w dorosłym wieku i jakie warunki trzeba spełnić?

 • Jak wykorzystać swoje mocne strony, aby mieć konkretne rezultaty?

 • Czym różni się taniec uprawiany zawodowo od amatorskiego?

 • Na co zwrócić uwagę w doborze pierwszego nauczyciela i dlaczego jest to tak ważne?

 • Czy istnieją przeciwwskazania do rozpoczęcia nauki tańca w dorosłym wieku i czy może być to niebezpieczne?

 • Jak odpowiedzieć sobie na pytanie, czy balet to odpowiednia forma aktywności dla Ciebie, jeśli wciąż masz wątpliwości?

 • A także, poznasz podstawowe elementy tańca oraz opisy najbardziej znanych baletów;
   

O AUTORCE

Agata Listwan - tancerka, pedagog tańca i założycielka Art Project Dance Education, przestrzeni dla kompleksowego rozwoju tancerzy i ich pedagogów. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, na wydziale tańca i specjalizacji Pedagogiki Baletowej.

Prekursorka nauczania tańca klasycznego wśród osób dorosłych. 12 lat doświadczenia w nauczaniu tańca, które zaowocowało indywidualnym podejściem i własnymi metodami pracy. 

bottom of page